ترجمه مقاله Predicting fraudulent financial reporting using artificial neural network(پیش بینی گزارش مالی جعلی با استفاده از شبکه های عصبی مصنوعی)

ترجمه مقاله Predicting fraudulent financial reporting using artificial neural network(پیش بینی گزارش مالی جعلی با استفاده از شبکه های عصبی مصنوعی)

نام مقاله:
Predicting fraudulent financial reporting using artificial neural network
نام نویسندگان:
Normah Omar , Zulaikha ‘Amirah Johari , Malcolm Smith
مجله:
Journal of Financial Crime
سال انتشار:
2017
تعداد صفحات مقاله:
25
تعداد صفحات ترجمه فارسی
20
Abstract:

Abstract:

The findings indicate that the proposed ANN methodology outperforms other statistical techniques widely used for predicting fraudulent financial reporting. The study is one of few to adopt the ANN approach for the prediction of financial reporting fraud.

Keywords:

ANN, Fraud prediction models, Small market capitalization companies

توضیحات:

مقاله  Predicting fraudulent financial reporting using artificial neural network(پیش بینی گزارش مالی جعلی با استفاده از شبکه های عصبی مصنوعی) توسط مترجمان حرفه ای در 20 صفحه به صورت WORD ترجمه شده است. که در زیر نمونه ای از ترجمه این مقاله را مشاهده می کنید.

 

.مقدمه
به نظر می رسد در دهه گذشته مسائل مربوط به گزارش مالی جعلی یکی از داغ ترین موضوعات مطرح شده توسط ناظران و سازمان های اجرایی در سطح جهانی باشد. گزارش مالی جعلی شامل دستکاری حساب های مالی با غلبه بر دارایی ها، درآمد و سود یا درک بدهی ها، هزینه ها و زیان ها می شود. این مسائل برای سرمایه گذاران، اعتباردهندگان و عموم مردم به دلیل تاثیر عظیمی که روی همه آنها دارد خجالت آور است. کارکنان مشاغل خود را از دست می دهند، سرمایه گذاران بازده مطلوب سرمایه گذاری های خود را دریافت نمی کنند، طلبکاران نمی توانند پرداخت های خود را دریافت کنند و در نتیجه، مردم اعتماد خود را نسبت به قانون از دست می دهند. در همین حال، شرکت ها و همچنین متخصصین مانند حسابرسان و حسابداران باید در مورد مقابله با تقلب مالی هوشیارتر باشند. افزایش صورتهای مالی جعلی در میان شرکت های دولتی در دهه گذشته توجه عمومی را بر روند تهیه صورتهای مالی متمرکز کرده است. تحقیق انجام شده توسط KPMG دریافت که حدود 78٪ نشان می دهد که تعداد موارد تقلب در میان شرکت ها انتظار می رود که به دلیل بحران مالی فعلی بوجود می آید. در نتیجه، اظهارات مالی جعلی می تواند اطمینان عمومی را در مورد قابلیت اطمینان گزارش مالی را به عنوان وسیله ای برای ارزیابی چشم انداز آینده شرکت خراب کند.....

 

برای دریافت فایل ترجمه، به محض پرداخت موفق، لینک دانلود در اختیار شما قرار می گیرد و همزمان به ایمیل نیز ارسال می گردد.


قیمت مقاله لاتین: رایگان  
قیمت ترجمه فارسی مقاله: 20,000  تومان

فرم سفارش و خرید

نام و نام خانوادگی:
شماره همراه:
 
آدرس ایمیل:
توضیحات:
اعداد زیر را وارد کنید.

نکات قابل توجه

  • به محض انجام پرداخت موفق، لینک دانلود فایل در اختیار شما قرار می گیرد، ضمن اینکه همزمان، لینک دانلود فایل به طور خودکار به ایمیل شما ارسال می شود. که لازم است برای این امکان، آدرس ایمیل را در محل مربوطه به طور صحیحی وارد نمایید.
  • کیفیت تمامی فایلها تضمین شده است و در صورت وجود نواقص در فایلها ایرادات مورد نظر قابل اصلاح است. توضیحات و مشخصات فایلهایی ذکر شده است.
  • پرداختها از طریق درگاه واسط پارس پال و در محیطی کاملا ایمن انجام می شود و امکان پرداخت با کلیه کارتهای عضو شتاب مقدور می باشد
  • پاسخگویی به سوالات و ابهامات شما در سریعترین زمان ممکن انجام می شود.

فرم ثبت نظرات

نام و نام خانوادگی:
 
آدرس ایمیل:
   
:نظر شما
 

نظرات کاربران: