ترجمه مقاله Efficient handover authentication with user anonymity and untraceability for Mobile Cloud Computing - هویت سنجی در انتقال بهینه همراه با حفظ گمنامی و قابلیت عدم ردیابی کاربر در رایانش ابری متحرک

ترجمه مقاله Efficient handover authentication with user anonymity and untraceability for Mobile Cloud Computing - هویت سنجی در انتقال بهینه همراه با حفظ گمنامی و قابلیت عدم ردیابی کاربر در رایانش ابری متحرک

نام مقاله:
Efficient handover authentication with user anonymity and untraceability for Mobile Cloud Computing
نام نویسندگان:
Xu Yang, b, Xinyi Huang, Joseph K. Liu
مجله:
Future Generation Computer Systems Volume 62, September 2016, Pages 190–195
سال انتشار:
2016
تعداد صفحات مقاله:
5
تعداد صفحات ترجمه فارسی
17
Abstract:

Various wireless communication technologies have been generated and deployed on account of mass requirements. These enable cloud computing with integration with mobility and Mobile Cloud Computing (MCC) becomes the trend of future generation computing paradigm. In this paper, we address a challenging issue of MCC technology—security and privacy of the handover process. We propose a new design of handoff authentication for heterogeneous mobile cloud networks, which provides user anonymity and untraceability. Compared with previous protocols, our proposed mechanism achieves comprehensive features of universality, robust security and efficiency.

Keywords

  • Mobile Cloud Computing; 
  • Handover authentication; 
  • Security; 
  • Efficiency; 
  • User anonymity; 
  • Untraceability
توضیحات:

ترجمه مقاله Efficient handover authentication with user anonymity and untraceability for Mobile Cloud Computing - هویت سنجی در انتقال بهینه همراه با حفظ گمنامی و قابلیت عدم ردیابی کاربر در رایانش ابری متحرک در 17 صفحه توسط مترجمان حرفه ای ترجمه و آماده شده است. کیفیت ترجمه تضمین شده است.

 

تکنولوژیهای ارتباطی گوناگون مجهز به وایرلس برای حجم عظیمی از وسایل ضروری بوجود آمده و گسترش یافته اند. این تکنولوژیها که امکان ترکیب رایانش ابری را با تحرک و رایانش ابری همراه(MCC) بوجود آورده است به روند در حال گسترش پارادایم ابری آینده تبدیل می شود. در این مقاله، ما مسائل چالش انگیز تکنولوژی MCC از قبیل امنیت و محرمانگی فرایند انتقال را مورد توجه قرار می دهیم. ما طرح جدیدی در هویت سنجی انتقالی در شبکه های ابری همراه ناهمگون پیشنهاد داده ایم که گمنامی و عدم قابلیت ردیابی را به ارمغان می آورد. در مقایسه با پروتکلهای پیشین، مکانیزم پیشنهادی ما ویژگیهای جامع فراگیری، امنیت و کارآمدی پایدار را در بر دارد.

کلیدواژه ها:

رایانش ابری همراه، هویت سنجی انتقال، امنیت، کارآمدی، گمنامی کاربر، عدم قابلیت ردیابی


قیمت مقاله لاتین: رایگان  
قیمت ترجمه فارسی مقاله: 18,000  تومان

فرم سفارش و خرید

نام و نام خانوادگی:
شماره همراه:
 
آدرس ایمیل:
توضیحات:
اعداد زیر را وارد کنید.

نکات قابل توجه

  • به محض انجام پرداخت موفق، لینک دانلود فایل در اختیار شما قرار می گیرد، ضمن اینکه همزمان، لینک دانلود فایل به طور خودکار به ایمیل شما ارسال می شود. که لازم است برای این امکان، آدرس ایمیل را در محل مربوطه به طور صحیحی وارد نمایید.
  • کیفیت تمامی فایلها تضمین شده است و در صورت وجود نواقص در فایلها ایرادات مورد نظر قابل اصلاح است. توضیحات و مشخصات فایلهایی ذکر شده است.
  • پرداختها از طریق درگاه واسط پارس پال و در محیطی کاملا ایمن انجام می شود و امکان پرداخت با کلیه کارتهای عضو شتاب مقدور می باشد
  • پاسخگویی به سوالات و ابهامات شما در سریعترین زمان ممکن انجام می شود.

فرم ثبت نظرات

نام و نام خانوادگی:
 
آدرس ایمیل:
   
:نظر شما
 

نظرات کاربران: