ترجمه مقاله  اثر افشای داوطلبانه بر نقدینگی سهام: شواهد جدید از بودجه های شاخص

ترجمه مقاله اثر افشای داوطلبانه بر نقدینگی سهام: شواهد جدید از بودجه های شاخص

نام مقاله:
The effect of voluntary disclosure on stock liquidity: New evidence from index funds
نام نویسندگان:
Jordan Schoenfeld
مجله:
Journal of Accounting and Economics ، Volume 62
سال انتشار:
2017
تعداد صفحات مقاله:
23
تعداد صفحات ترجمه فارسی
20
Abstract:

Highlights • Since voluntary disclosure can affect information asymmetry among traders, theoretical research has shown that voluntary disclosure can affect stock liquidity. • This study empirically tests whether voluntary disclosure affects stock liquidity. • When a firm joins the S&P 500 index, voluntary disclosure increases with the level of ownership assumed by index funds. • This increase in disclosure is associated with increased stock liquidity, which implies that voluntary disclosure increases stock liquidity.

توضیحات:

ترجمه مقاله The effect of voluntary disclosure on stock liquidity: New evidence from index funds (اثر افشای داوطلبانه بر نقدینگی سهام: شواهد جدید از بودجه های شاخص) در 20 صفحه فارسی در قالب فایل Word همراه با اصل مقاله لاتین آماده شده است. این مقاله توسط مترجمان حرفه ای ترجمه شده است. کیفیت ترجمه تضمین شده است.

در زیر ترجمه قسمتهایی از آن قرار گرفته است.
 

چکیده

این مطالعه نشان می دهد که آیا افشای داوطلبانه بر میزان نقدینگی سهام تاثیر می گذاردیا خیرمن استدلال می کنم که بودجه ی شاخص مناسب نمایندگان معامله گران غیر استراتژیکی است که مطابق نظریه، نسبت به مدیران و سرمایه گذاران استراتژیک به طور واضح احتمال بیشتری دارد که نقدینگی سهام بالا و به این ترتیب افشای بالا را ترجیح دهنداین نشان می دهد که من میتوانم از ترجیحات افشای بودجه شاخص برای ساخت یک مدل تجربی از افشای داوطلبانه استفاده کنم که انگیزه ی افشای استراتژیک را از مدیران می ربایدبر این اساس، از تنظیمات یک بودجه ی شاخص برای ساخت یک مدل معادلات ساختاری بازگشتی افشای داوطلبانه، مالکیت بودجه ی شاخص و نقدینگی استفاده می کنم. من دریافتم که وقتی یک شرکت به شاخص S & P 500 می رسد، افشای داوطلبانه با سطح مالکیت فرض شده توسط بودجه های شاخص افزایش می یابد ، و این افزایش افشا با افزایش نقدینگی سهام ارتباط دارداین نتایج به این معنی است که افشای داوطلبانه نقدینگی سهام را افزایش می دهد.

مقدمه
نقدینگی سهام بر عملکرد کارآمد تجارت در بازارهای مالی متمرکز است و بخشی از آن توسط عدم تقارن اطلاعات در میان معامله گران تعیین می شود. از آنجا که افشای داوطلبانه می تواند بر عدم تقارن اطلاعات در میان معامله گران تأثیر بگذارد، تحقیقات نظری نشان داده است که افشای داوطلبانه میتواند روی نقدینگی سهام تاثیر بگذارد (به عنوان مثال، بوشمن و ایندیجیکین، 1995). با این حال، آزمایش های تجربی روی این مکانیزم باید تشخیص دهد که ارائه دهنده ی افشای یک مدیر یک محصول بسیاری عوامل است ، که همه آنها باید شناسایی شوند . این ثابت شده است ساختن یک مدل تجربی برای افشاگری که همه ی این عوامل را در بربگیرد دشوار است. در مقابل، شاخص بودجه ، عمدتا به دلایل غیر استراتژی داد و ستد می شود و این تئوری نشان می دهد که چنین معامله گرهای غیر استراتژیک بدون تردید نسبت به مدیران آگاه خصوصی و سرمایه گذاران استراتژیک ترجیح می دهند افشای بیشتر داشته باشند. این به این معنی است که من می توانم از اولویت های افشای بودجه شاخص برای ساخت یک مدل تجربی افشای داوطلبانه که انگیزه های افشای استراتژیک مدیران را می رباید استفاده کنمبر این اساس، من از تنظیم بودجه شاخص برای ساخت یک مدل بازگشتی از افشای داوطلبانه، مالکیت بودجه شاخص و نقدینگی سهام استفاده می کنم و ثابت می کنم که افشای داوطلبانه باعث افزایش نقدینگی سهام می شود.

 

ترجمه مقاله به محض پرداخت موفق به در اختیار شما قرار می گیرد و لینک دانلود آن به ایمیل شما ارسال می گردد.


قیمت مقاله لاتین: رایگان  
قیمت ترجمه فارسی مقاله: 90,000  تومان

فرم سفارش و خرید

نام و نام خانوادگی:
شماره همراه:
 
آدرس ایمیل:
توضیحات:
اعداد زیر را وارد کنید.

نکات قابل توجه

  • به محض انجام پرداخت موفق، لینک دانلود فایل در اختیار شما قرار می گیرد، ضمن اینکه همزمان، لینک دانلود فایل به طور خودکار به ایمیل شما ارسال می شود. که لازم است برای این امکان، آدرس ایمیل را در محل مربوطه به طور صحیحی وارد نمایید.
  • کیفیت تمامی فایلها تضمین شده است و در صورت وجود نواقص در فایلها ایرادات مورد نظر قابل اصلاح است. توضیحات و مشخصات فایلهایی ذکر شده است.
  • پرداختها از طریق درگاه واسط پارس پال و در محیطی کاملا ایمن انجام می شود و امکان پرداخت با کلیه کارتهای عضو شتاب مقدور می باشد
  • پاسخگویی به سوالات و ابهامات شما در سریعترین زمان ممکن انجام می شود.

فرم ثبت نظرات

نام و نام خانوادگی:
 
آدرس ایمیل:
   
:نظر شما
 

نظرات کاربران: