ترجمه مقاله A balancing act: Managing financial constraints and agency costs to minimize investment inefficiency in the Chinese market(عمل متعادل سازی: مدیریت محدودیت های مالی و هزینه های نمایندگی برای به حداقل رساندن ناکارآمدی سرمایه گذاری در بازار چین)

ترجمه مقاله A balancing act: Managing financial constraints and agency costs to minimize investment inefficiency in the Chinese market(عمل متعادل سازی: مدیریت محدودیت های مالی و هزینه های نمایندگی برای به حداقل رساندن ناکارآمدی سرمایه گذاری در بازار چین)

نام مقاله:
A balancing act: Managing financial constraints and agency costs to minimize investment inefficiency in the Chinese market
نام نویسندگان:
Alessandra Guariglia ,Junhong Yang
مجله:
Journal of Corporate Finance Volume 36, February 2016, Pages 111–130
سال انتشار:
2016
تعداد صفحات مقاله:
19
تعداد صفحات ترجمه فارسی
29
Abstract:

Abstract

Using a large panel of Chinese listed firms over the period 1998–2014, we document strong evidence of investment inefficiency, which we explain through a combination of financing constraints and agency problems. Specifically, we argue that firms with cash flow below (above) their optimal level tend to under- (over-)invest as a consequence of financial constraints (agency costs). Furthermore, focusing on under-investing firms, we highlight that the sensitivities of abnormal investment to free cash flow rise with traditionally used measures of financing constraints, while for over-investing firms, the sensitivities increase with a wide range of firm-specific measures of agency costs.

Keywords

 • Under-investment;
 • Over-investment;
 • Free cash flow;
 • Financial constraints;
 • Agency costs;
 • China

JEL classification

 • G31;
 • G32;
 • O16;
 • O53
توضیحات:

ترجمه مقاله A balancing act: Managing financial constraints and agency costs to minimize investment inefficiency in the Chinese market (عمل متعادل سازی: مدیریت محدودیت های مالی و هزینه های نمایندگی برای به حداقل رساندن ناکارآمدی سرمایه گذاری در بازار چین) در 29 صفحه توسط مترجمان حرفه ای در قالب WORD آماده شده است. کیفیت ترجمه مقاله کاملا تضمین شده است. در زیر نمونه ای از ترجمه مقاله ارائه می گردد.

چکیده:

با استفاده از گروه بزرگی از شرکت های ذکر شده در چین طی سال های 1998-2014، به شواهد قوی از ناکارآمدی سرمایه گذاری را استناد کردیم که آن را از طریق ترکیب محدودیت های سرمایه گذاری و مشکلات نمایندگی را تبیین می کنیم. به طور ویژه، اثبات می کنیم که شرکت های با جریان نقدینگی زیر (بالا) سطح مطلوب خود به عنوان یکی از نتایج محدودیت های مالی (هزینه های نمایندگی) به سرمایه گذاری کم یا (زیاد) اقدام می کنند. علاوه بر این، با تمرکز بر شرکت هایی که سرمایه گذاری کمی داشته اند، این موضوع را برجسته می کنیم که حساسیت های سرمایه گذاری غیر طبیعی نسبت به آزاد سازی جریان نقدینگی با مقیاسهای سنتی مورد استفاده برای اندازه گیری محدودیت های تامین مالی بوجود می آید، در حالی که در شرکت هایی که سرمایه گذاری زیادی داشته اند، حساسیت ها با طیف گسترده ای از مقیاسهای خاص آن شرکت ها برای اندازگیری هزینه های نمایندگی، افزایش می یابد.

کلمات کلیدی: سرمایه گذاری کم؛ سرمایه گذاری زیاد، جریان نقدینگی آزاد؛ محدودیت های مالی؛ هزینه های نمایندگی؛ چين

1. مقدمه

 مشکلات عدم تقارن اطلاعات بین موسسات مالی و مدیریت و اختلافات نمایندگی بین کنترل سهامداران و سرمایه گذاران اقلیت، و نیز بین مدیریت و سهامداران به طور قابل توجهی بر تصمیم گیری ها  در مورد سرمایه گذاری شرکت تاثیر می گذارد. این مشکلات در بازارهای نوظهور بسیار شدید هستند. با توجه به ناکافی بودن نقدینگی در بازار سرمایه، مشخص شدن آن و مکانیزم های نظارت ضعیف آن (آلن و همکاران، 2005)، شرایط چین یک آزمایشگاه ایده آل برای مطالعه ی تصمیمات شرکت ها در مورد سرمایه گذاری با محدودیت های مالی و مشکلات نمایندگی فراهم می کند.....

2. طراحی فرضیه ها
در یک بازار سرمایه کامل و بی نقص، تصمیمات سرمایه گذاری از این طریق، شیوه تامین مالی شرکتها تحت تاثیر قرار نمی گیرد ، از این رو برای به حداکثر رساندن ارزش آنها، شرکت ها پروژه های سرمایه گذاری را اجرا خواهند کرد مگر اینکه درآمد جانبی شان برابر با هزینه جانبی باشد. با این حال، شواهد تجربی قابل ملاحظه ای یک رابطه ی همبستگی مثبت بین جریان نقدینگی و هزینه ی سرمایه گذاری اثبات کرده اند. با این حال، دلیل این رابطه مثبت بحث برانگیز است.
اولا شواهد قابل توجهی برای نشان دادن اینکه رابطه ی همبستگی مثبت بین سرمایه گذاری و جریان نقدینگی وجود دارد......

 


قیمت مقاله لاتین: رایگان  
قیمت ترجمه فارسی مقاله: 95,000  تومان

فرم سفارش و خرید

نام و نام خانوادگی:
شماره همراه:
 
آدرس ایمیل:
توضیحات:
اعداد زیر را وارد کنید.

نکات قابل توجه

 • به محض انجام پرداخت موفق، لینک دانلود فایل در اختیار شما قرار می گیرد، ضمن اینکه همزمان، لینک دانلود فایل به طور خودکار به ایمیل شما ارسال می شود. که لازم است برای این امکان، آدرس ایمیل را در محل مربوطه به طور صحیحی وارد نمایید.
 • کیفیت تمامی فایلها تضمین شده است و در صورت وجود نواقص در فایلها ایرادات مورد نظر قابل اصلاح است. توضیحات و مشخصات فایلهایی ذکر شده است.
 • پرداختها از طریق درگاه واسط پارس پال و در محیطی کاملا ایمن انجام می شود و امکان پرداخت با کلیه کارتهای عضو شتاب مقدور می باشد
 • پاسخگویی به سوالات و ابهامات شما در سریعترین زمان ممکن انجام می شود.

فرم ثبت نظرات

نام و نام خانوادگی:
 
آدرس ایمیل:
   
:نظر شما
 

نظرات کاربران: